19 Ekim 2012 Cuma

Mega Holdings Nedir?

Mega Holdings Şirketi, bilgisayar ve internet alanlarında deneyimli olup web sitesi satışı ve internet teknolojisinde uzman bir şirkettir. Asya’nın ticaret merkezinde 2000 yılında kuruldu. Şirketin şu anda Malezya, Hong Kong ve Dubai’de birçok ofisi bulunmaktadır.
İşte Aradığınız Fırsat
Network Marketing ve birebir satış yoluyla yapılan ev eksenli işlerin yükselişi son on iki yılda oldukça belirgin bir şekilde artmıştır. Tahminlere göre 68 milyon insan farklı şekillerde dünya çapında 112 milyar dolarlık işlem hacmi olan kişisel ve ya direk satışla meşgul olmaktadır.
Mega Holdings distribütörleri ürünlerini part time veya full time yapılan ev eksenli kişisel satış metoduyla tanıtmaktadırlar. Başarılı Mega Holdings distribütörleri yüksek kalite ve başarılı işadamlarından, müdürlere üniversite öğrencilerine, memurlara ve ev hanımlarına kadar uzanmaktadır. Mega Holdings’de doğru tutum ve azimle sizde maddi özgürlüğünü kazanabilirsiniz.
Global Bir İş
Mega Holdings’in ürünü elektronik bir ürün olan web sitesi olduğu için işinizi tüm dünyada yapabilirsiniz. Fiziksel ürün olmadığından gümrük gibi sorunlar olmayıp şirketin herhangi bir ülkede resmi olarak temsilciliğinin olması zorunlu değildir. Ödeme gerçekleştirildikten sonra 12-24 saat içerisinde web siteniz kullanıma hazır. Hem de tüm dünyada!
Benzersiz Komisyon Planı
Mega Holdings bizlere binary planının gücü ve unil,evel planının esnekliğini birleştirerek yepyeni ve benzersiz bir komisyon planı sunmaktadır: Hibrit Plan! Hibrit plan sayesinde başarısız olmak neredeyse imkansız…
Ürünümüz (Vakit kaybetmeden İnternet’teki yerinizi alın!)
Alan Adı (.com, .net, .org, .biz, .info)
Limitsiz Host (Linux&Windows)
Limitsiz E-Mail
Limitsiz Trafik (Bandwith)
Limitsiz Veri tabanı Alanı
MH Panel (Tek tıklamayla yüzlerce uygulama kurulumu)
Özel E-Mail Yazılımı
Gelişmiş Site Kurucu
Ücretsiz Site Kurucu Eğitimi
0507 924 22 23 – 0555 621 16 30
Volkan YEŞİLDAĞ
www.volkanyesildag.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder